Skip to content

Kick Start – sākums tavai karjerai

Aicinām pievienoties Kick Start ikvienu – gan tos, kuri vēlas sākt savu profesionālo attīstību, gan tos, kuri savā esošajā karjerā saredz pagrieziena punktu. Mēs ceram, ka satiksim dažādas personības, ar atšķirīgu dzīves un profesionālo pieredzi.
 

Nav svarīgi, vai mācies augstskolā, vēlies mainīt darbības jomu, vai atgriezties aktīvākās darba gaitās. Arī izglītība nav noteicoša – ekonomika, IT, mārketings, matemātika vai cita nozare – mēs ticam, ka spēsim piedāvāt izaicinošas iespējas ikvienam.

Ko Kick Start dalībnieki visvairāk novērtē un kāpēc ap 30% no tiem paliek strādāt Swedbank

  • Iespēju strādāt pie reāliem uzdevumiem un biznesa projektiem ciešā sadarbībā ar mūsu speciālistiem, palīdzot attīstīt ikdienas pieredzi miljoniem klientu
  • Aizraujošus seminārus, darbnīcas, tīklošanos un citas attīstības aktivitātes
  • Iespēju turpināt karjeru Swedbank
  • Kick Start periods pie Swedbank ir apmaksāts

“Prieks, ka man tika sniegta iespēja būt šeit!” #swedbankpeople

Two colleagues looking at a phone

Frenks no Igaunijas, Kick Start dalībnieks kiberdrošības jomā

“Esot Swedbank, pieredzēju ne tikai izaicinošu un jautru darba vidi, bet arī sirsnīgu uzņemšanu cilvēkiem no visas pasaules, ieskaitot mani.”

#swedbankpeople

Karolīna no Lietuvas, Kick Start dalībniece korporatīvo klientu atbalsta jomā

“Biju pludmalē Grieķijā, baudot sauli un domājot par nākotnes plāniem, kad man zvanīja no Swedbank. Nav viegli atrast praksi, kad esi tālu ārzemēs “Erasmus” programmā, bet ar Swedbank nebija nekādu problēmu, jo tā ir inovatīva un mūsdienīga kompānija. Esmu priecīga, ka ieguvu pieredzi komandā, kura dzīvo mūsdienu pasaulē un ļoti ātri pielāgojas pārmaiņām. Iespēja sākt savu karjeru šeit bija ļoti negaidīta, bet noteikti vislabākā izvēle. Prieks būt šeit!”

#swedbankpeople

Aive no Igaunijas, Kick Start dalībniece digitālo konsultāciju jomā

“Nekad nevajag pārāk cieši turēties pie kaut kā tāda, ko esi darījis agrāk. Ja vēlies bez maksas mācīties finanšu augstskolā, tad banka ir īstā vieta.”

#swedbankpeople

Luīze no Latvijas, Kick Start dalībniece Grupas drošības un izmeklēšanas jomā

“Man bija mērķis strādāt bankā. Tomēr nebija ne mazākās nojausmas, ka banka, kurai esmu bijusi uzticīga jau kopš pamatskolas, būs mana nākamā prakses vieta. Nedaudz vēlāk sāku strādāt Swedbank centrālajā ēkā Latvijā, tagad sēžu pie galda 21. stāvā un pildu savus darba pienākumus. Prakses laikā nevienā brīdī neesmu jutusies kā pagaidu darbinieks, kuru nav vērts iepazīt un kuru neviens neatcerēsies. Jūtos kā pilna laika darbinieks, piedaloties sapulcēs, pasākumos un diskusijās; jūtos novērtēta un redzu savu darba ieguldījumu. Esmu ļoti gandarīta un pateicīga par šo iespēju un iesaku arī jums izvēlēties praksi Swedbank.”

#swedbankpeople