Skip to content

Anna Kick Start oma karjäärile

Meie Kick Start programmi on oodatud osalema kõik, olenemata sellest, kas oled omandamas esimest eriala või soovid oma karjääris teha kannapööret. Loodame näha programmis osalejaid igast elu- ja karjäärietapist. Pole oluline, kas õpid kõrgkoolis või soovid lihtsalt teha karjäärimuudatust, on Sinu taustaks majandus, IT, turundus, matemaatika või mingi muu eriala – usume, et leiame sobiva väljakutse igaühele.

Kandideeri Kick Starti

Meil on mitmeid Kick Start positsioone nii Rootsis, Eestis, Lätis kui ka Leedus. 

  • Leia kuulutus (või mitu) ja saada oma avaldus. Kandideerimisperiood sõltub konkreetsest positsioonist.
  • Sõltuvalt konkreetsest konkursist võib värbamisprotsess koosneda erinevatest etappidest.
  • Kõikide väljavalitud kandidaatidega sõlmime töölepingu.
  • Värbamisprotsessi erinevates etappides anname Sulle jooksvalt tagasisidet.

Miks 30% kõigist kick starteritest jätkab töötamist Swedbankis

  • Praktikandina saad täita reaalseid tööülesandeid tihedas koostöös meie ekspertidega mõjutades miljonite inimeste elusid.
  • Sind ootavad ees põnevad Kick Start seminarid, töötoad ja muud üritused, mille raames saad kindlasti ka olulisi uusi tutvusi.
  • Sul on võimalus jätkata oma karjääri Swedbankis.
  • Kick Stardi periood Swedbankis on tasustatud..

“Olen õnnelik, et olen siin…” #swedbankpeople

Two colleagues looking at a phone

Frank Eestist, küberkaitse kick starter

“Praktikaperioodi jooksul Swedbankis leidsin end väljakutseid pakkuvast ning vahvast töökeskkonnast. Mind ümbritsesid soojad inimesed igast maailma nurgast, kaasa arvatud minu enda omast.”

#swedbankpeople

Karolina Leedust, äriklienditoe kick starter

”Olin Kreeka rannas nautimas päikest ja mõeldes tulevikuplaanidele, kui mulle helistati Swedbankist. Pole kuigi lihtne leida praktika kui oled Erasmuse programmiga kusagil kaugel, aga Swedbank oli innovatiivne ja kaasaegne ettevõte - neil ei olnud sellega raskusi ja nad olid väga paindlikud. Olen õnnelik, et saan õppida meeskonnalt, kes elab tänapäeva maailmas ja kohaneb kiiresti muutustega. Võimalus alustada oma karjääri siin oli väga ootamatu, kuid tõenäoliselt parim otsus, mida sain teha. Olen õnnelik, et saan siin olla!”

#swedbankpeople

Aive Eestist, diginõustamise kick starter

”Ära kunagi ole kinni selles, mida sa eelnevalt teinud oled. Kui soovid tasuta finantsülikooli, siis pank on selleks õige koht.”

#swedbankpeople

Luīze Lätist, GSI AML Investigations kick starter

”Minu soov oli töötada pangas. Mul ei olnud aimu, et pank, millele olen olnud lojaalne, saab olema minu järgmiseks praktikakohaks, kuid veidi hiljem liitusin Swedbanki Läti peamajaga ja istusin 21. korrusel täites oma tööülesandeid. Praktikaperioodi jooksul ei tundunud ma end kunagi ajutise praktikandina, keda ei ole mõtet tundma õppida ja keda keegi ei mäleta. Ei, unustage see, seda ei juhtu. Tunnen end täiskohaga töötajana, osaledes koosolekutel, üritustel ja aruteludes ning tunnen end väärtustatuna ja näen oma töö panust. Ma olen tõeliselt rahul ja tänulik selle võimaluse eest and soovitan Sul samuti valida praktika Swedbankis.”

#swedbankpeople